Mesaj gönder

1. müşteri odaklı

2. bizim mükemmel hizmet ve rekabetçi fiyat yoluyla kazan-kazan ulaşmak

3. Bölgesel temsilciler aramak

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Dongguan Landtool New Materials Co., Ltd

Ben sohbet şimdi
Çin Dongguan Landtool New Materials Co., Ltd Sertifikalar
Çin Dongguan Landtool New Materials Co., Ltd Sertifikalar
Dongguan Landtool New Materials, kaliteli ürünler ve hızlı teslimat ile her zaman bizimle çok iyi işbirliği yapıyor.

—— Bay Kim

İlk kez bağlandığımızda ortak olabileceğimizi biliyorum, onların hevesi, dürüstlüğü ve uzmanlıkları beni etkiliyor.

—— Bayan Nguyen

Silikon yumuşatıcıları iyi, örgü fabrikamızda yaklaşık 1 yıldır kullandık, çok şükür, sorun yok.

—— Bay Hussain

Dongguan Landtool New Materials Co., Ltd

Dongguan Landtool New Materials Co., Ltd
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : LT
No. Çalışanları : 1~50
Yıllık satış : 4,000,000-5,000,000
Yıl kurulan : 2019
İhracat p.c : 50% - 60%

Dongguan Landtool New Materials Co., Ltd is a high-tech printing & dyeing auxiliaries manufacturer, located in Changping Dongguan, the central area of the Pearl River Delta. Dongguan Landtool Yeni Malzemeler Co, Ltd yüksek teknoloji baskı ve boyama yardımcıları üreticisi, Changping Dongguan bulunan, Pearl River Delta merkezi alanı. Our main products are environment-friendly textile auxiliaries, including printing & dyeing auxiliaries, washing agents, silicone products, etc. We specially focus on researching & manufacturing below products: Bizim ana ürünleri çevre dostu tekstil yardımcıları, dahil baskı ve boyama yardımcıları, yıkama maddeleri, silikon ürünleri, vb. Biz özellikle araştırma ve aşağıda üretim ürünleri odaklanmak:

Örme kumaşlar ve iplik için ön işlem yardımcıları

Triko boyama fabrikaları, kot pantolonlar, kazaklar için terbiye yardımcıları

Pamuk ve kimyasal elyaflar için blok kopolimer silikon

Örme kumaşlar için hidrofilik ve serinletici kopolimer silikon

Amino silikon

Enzimler

 

Our founder has been engaged in this area for many years. Kurucumuz yıllardır bu alanda faaliyet göstermektedir. With rich experience, prominent R&D team and outstanding after-sales services, we guarantee the excellent performance of our products to domestic and international market. Zengin deneyimi ile, önde gelen Ar-Ge ekibi ve üstün satış sonrası hizmetleri, biz yurtiçi ve uluslararası pazarda ürünlerimizin mükemmel performansını garanti.

 

Dongguan Landtool New Materials Co., Ltd owns large workshops with complete manufacturing facilities and strong R&D capability and inspection laboratory. Dongguan Landtool Yeni Malzemeler Co Ltd komple üretim tesisleri ve güçlü Ar-Ge yeteneği ve muayene laboratuvarı ile büyük atölyeler var. To ensure that all kinds of our products have the stable quality, we are following ISO and 5S management system to supervise the company normatively. Ürünlerimizin her türlü istikrarlı kalite sağlamak için, biz takip normatively ISO denetlemek için ISO ve 5 S yönetim sistemi.

 

Çin Dongguan Landtool New Materials Co., Ltd şirket Profili 0

In line with the aim of honest operation, we are willing to provide a variety of cooperation ways (Including OEM, incoming sample made and peer exchange advantageous products etc.). Dürüst çalışma amacı doğrultusunda, çeşitli işbirliği yolları sağlamaya hazırız (OEM, gelen numune ve akran değişimi avantajlı ürünler vb. Dahil). Through continuous technological innovation and product development, Landtool has worked with our customers to define the best products, and provide technical guidance and satisfy customers' requirement while minimizing manufacturing costs. Sürekli teknolojik yenilik ve ürün geliştirme sayesinde Landtool, en iyi ürünleri tanımlamak, teknik rehberlik sağlamak ve üretim maliyetlerini en aza indirirken müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için müşterilerimizle birlikte çalışmıştır.

 

Çin Dongguan Landtool New Materials Co., Ltd şirket Profili 1

Zamanında ve etkin hizmet sunmak için Landtool, teknik sorunları çözmek için profesyonel bir teknoloji departmanına sahiptir:

  1. Pre-sales: Product recommendation & product development. Satış öncesi: Ürün önerisi ve ürün geliştirme. According to customers' requirement, we supply related documents, including TDS, MSDS and technical advice etc. Müşterilerin ihtiyacına göre, TDS, MSDS ve teknik tavsiye vb.Dahil olmak üzere ilgili belgeleri tedarik ediyoruz.
  2. After-sales: Performance improvement & performance optimization. Satış sonrası: Performans iyileştirme ve performans optimizasyonu. According to customer's feedback, analyse the problem from the fabric, technology and equipment. Müşterinin geri bildirimlerine göre, sorunu kumaştan, teknolojiden ve ekipmandan analiz edin.

 

Çin Dongguan Landtool New Materials Co., Ltd şirket Profili 2

Hizmet Amacı

1. rekabetçi fiyat ile Yüksek Kaliteli ürün ve hizmetler

Farklı endüstriler için yüksek kaliteli tekstil yardımcıları ve hizmetleri sunmak, özelleştirilmiş hizmetler, işleme hizmetleri ve önemli lojistik tesisleri sağlamak

2. Teknoloji çözümleri

Müşterilerimize Ar-Ge için maliyet ve zamandan tasarruf ederek ürün optimizasyonunu geliştirmek için teknik destek sağlayın.

3. Sample hizmet ve ürün dağıtım

Müşterilerimize ücretsiz için uygun örnekleri sağlamak ve biz müşterilerimiz küresel pazar için bizim distribütörü olmak hoş geldiniz.

 

İletişim bilgileri
Dongguan Landtool New Materials Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. Carol

Tel: +86 13392702705

Faks: 86-0769-8860-0553

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin